Nr telefonu
+48 785 412 999

Aktualności

Warsztaty

05-06.06.2023

Zakończyłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami. Warsztaty dla jednej z grup zostały przeprowadzone w ramach Centrum dla Rodzin w związku z realizacją Projektu „Świdnica przeciw przemocy” w zakresie Programu „Sprawiedliwość”, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Drugą grupę rodziców zainteresowanych aktualną wiedzą o rozwoju dzieci i młodzieży zorganizowało i sfinansowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy.

Całkiem oczywiście rodzice będą mieli więcej wpływu na swoje dzieci, jeśli metody oddziaływania nie wywołają żadnego buntu ani wprost przeciwnego zachowania. Metody oddziaływania bez użycia władzy dają o wiele większe prawdopodobieństwo, że dzieci będą mogły wziąć poważnie pod uwagę pojęcia swoich rodziców lub ich uczucia i w rezultacie zmodyfikować swoje własne zachowanie w kierunku pożądanym przez rodziców.  - Dr Thomas Gordon „Wychowanie bez porażek”

Przeczytaj również

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Grupa || 2023

22-28.03.2023

Przybywa rodziców, którzy wspólnie z nami chcieli przepracować problemy związane z budowaniem relacji dorosły-dziecko. Zakończyłyśmy spotkania  z dwiema kolejnymi grupami Świdniczan w edycji zimowej.

Czytaj więcej
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Świdnicka Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

W dniach 23 i 24.stycznia 2023 r. rozpoczęłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami-mieszkańcami Świdnicy. 

Czytaj więcej
Grupa IV 2022 Warsztaty dla Rodziców i Wychowawców

05-06.12.2022

Zakończyłyśmy spotkania z dwiema grupami rodziców ze Świdnicy. Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za otwartość i gotowość na zmiany dotyczące budowania i pielęgnowania relacji dorosły-dziecko. Dziękujemy też za gotowość przyjmowania najnowszej wiedzy o rozwoju człowieka.

Czytaj więcej