Nr telefonu
+48 785 412 999

Aktualności

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

11-12.07.2022

W dniach 11-12.07.2022 rozpoczniemy spotkania z dwiema grupami rodziców - zamieszkałych na terenie Powiatu Świdnickiego oraz wiejskiej Gminy Świdnica. Cieszymy się, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy oraz Urząd Gminy Świdnica zainteresowały się organizacją naszych warsztatów. Prowadząc systematycznie od 2010 roku warsztaty dla mieszkańców Świdnicy, organizowane i finansowane przez Gminę Miasto Świdnica, bardzo często musiałyśmy odmawiać udziału w warsztatach rodzicom chętnym do zgłębiania relacji dorosły-dziecko, którzy nie byli mieszkańcami Świdnicy. I tylko ze względu na brak czasu, odmówiłyśmy też w tym roku prowadzenia warsztatów w OPS w Strzegomiu, chociaż bardzo ciepło wspominamy wakacyjne spotkania z rodzicami ze Strzegomia w latach 2020-2021.

„Z nauki psychologii wynika, że całkowitą odpowiedzialność za stworzenie określonego etosu czy atmosfery w rodzinie ponoszą osoby dorosłe. Nie mogę scedować tego obowiązku na dzieci ani się z nim podzielić, gdyż dzieci nie mogą go przejąć. Jest to zadanie wyłącznie dla dorosłych.” - Jesper Juul, Twoje kompetentne dziecko

Przeczytaj również

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Grupa || 2023

22-28.03.2023

Przybywa rodziców, którzy wspólnie z nami chcieli przepracować problemy związane z budowaniem relacji dorosły-dziecko. Zakończyłyśmy spotkania  z dwiema kolejnymi grupami Świdniczan w edycji zimowej.

Czytaj więcej
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Świdnicka Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

W dniach 23 i 24.stycznia 2023 r. rozpoczęłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami-mieszkańcami Świdnicy. 

Czytaj więcej
Grupa IV 2022 Warsztaty dla Rodziców i Wychowawców

05-06.12.2022

Zakończyłyśmy spotkania z dwiema grupami rodziców ze Świdnicy. Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za otwartość i gotowość na zmiany dotyczące budowania i pielęgnowania relacji dorosły-dziecko. Dziękujemy też za gotowość przyjmowania najnowszej wiedzy o rozwoju człowieka.

Czytaj więcej