Nr telefonu
+48 785 412 999

Aktualności

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

13 - 15.12.2021

Kolejna edycja spotkań dla rodziców w Urzędzie Miasta w Świdnicy za nami. Dziękujemy Wam za otwartość na nową wiedzę, za chęć przemyślenia własnej postawy wobec dzieci, zarówno przedszkolaków jak i nastolatków, za gotowość do wprowadzania zmian „tu i teraz”.

„Czasem forma, której używa dziecko , żeby się porozumieć, jest dla dorosłych bardzo trudna do przyjęcia. Zdenerwowanym dzieciom łamie się głos, zacinają się albo mówią bardzo cicho i niewyraźnie. Niektóre wręcz przeciwnie, zaczynają krzyczeć. Są też takie dzieci, których reakcją na napięcie i stres jest nerwowy śmiech, interpretowany jako wyraz lekceważenia albo prowokacja. Skupianie się na tym, co dziecko chce przekazać, a nie jak to robi, pomaga mu uwierzyć, że warto wchodzić w kontakt z dorosłymi”. - Agnieszka Stein, psycholog dziecięcy

Przeczytaj również

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

19-20.09.2022

Po raz pierwszy spotkałyśmy się w Urzędzie Miasta Świdnica z dwoma kolejnymi grupami rodziców.

Czytaj więcej
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

12-13.09.2022

Zakończyłyśmy warsztaty dla kolejnych dwóch grup rodziców, zorganizowane i sfinansowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy oraz Urząd Gminy Świdnica.

Czytaj więcej
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

11-12.07.2022

W dniach 11-12.07.2022 rozpoczniemy spotkania z dwiema grupami rodziców - zamieszkałych na terenie Powiatu Świdnickiego oraz wiejskiej Gminy Świdnica. Cieszymy się, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy oraz Urząd Gminy Świdnica zainteresowały się organizacją naszych warsztatów.

Czytaj więcej