Nr telefonu
+48 785 412 999

Aktualności

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

13 - 15.12.2021

Kolejna edycja spotkań dla rodziców w Urzędzie Miasta w Świdnicy za nami. Dziękujemy Wam za otwartość na nową wiedzę, za chęć przemyślenia własnej postawy wobec dzieci, zarówno przedszkolaków jak i nastolatków, za gotowość do wprowadzania zmian „tu i teraz”.

„Czasem forma, której używa dziecko , żeby się porozumieć, jest dla dorosłych bardzo trudna do przyjęcia. Zdenerwowanym dzieciom łamie się głos, zacinają się albo mówią bardzo cicho i niewyraźnie. Niektóre wręcz przeciwnie, zaczynają krzyczeć. Są też takie dzieci, których reakcją na napięcie i stres jest nerwowy śmiech, interpretowany jako wyraz lekceważenia albo prowokacja. Skupianie się na tym, co dziecko chce przekazać, a nie jak to robi, pomaga mu uwierzyć, że warto wchodzić w kontakt z dorosłymi”. - Agnieszka Stein, psycholog dziecięcy

Przeczytaj również

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Grupa || 2023

22-28.03.2023

Przybywa rodziców, którzy wspólnie z nami chcieli przepracować problemy związane z budowaniem relacji dorosły-dziecko. Zakończyłyśmy spotkania  z dwiema kolejnymi grupami Świdniczan w edycji zimowej.

Czytaj więcej
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Świdnicka Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

W dniach 23 i 24.stycznia 2023 r. rozpoczęłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami-mieszkańcami Świdnicy. 

Czytaj więcej
Grupa IV 2022 Warsztaty dla Rodziców i Wychowawców

05-06.12.2022

Zakończyłyśmy spotkania z dwiema grupami rodziców ze Świdnicy. Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za otwartość i gotowość na zmiany dotyczące budowania i pielęgnowania relacji dorosły-dziecko. Dziękujemy też za gotowość przyjmowania najnowszej wiedzy o rozwoju człowieka.

Czytaj więcej