Nr telefonu
+48 785 412 999

Aktualności

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Grupa || 2023

22-28.03.2023

Przybywa rodziców, którzy wspólnie z nami chcieli przepracować problemy związane z budowaniem relacji dorosły-dziecko. Zakończyłyśmy spotkania  z dwiema kolejnymi grupami Świdniczan w edycji zimowej.

Warsztaty przeprowadzone zostały w ramach Centrum dla Rodzin w związku z realizacją Projektu „Świdnica przeciw przemocy” w zakresie Programu „Sprawiedliwość”, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021

„Dlaczego tak wielu rodziców jest „spisanych na straty” przez dzieci jako źródło pomocy? Dlaczego dzieci przestają rozmawiać ze swoimi  rodzicami o sprawach, które stanowią dla nich rzeczywisty kłopot? (…) Dlaczego dzieci stwierdzają, że o wiele łatwiej rozmawiać z solidnymi zawodowymi doradcami niż z własnymi rodzicami? Co zawodowy doradca robi aż tak inaczej, że jest w stanie nawiązać z dziećmi kontakt przynoszący im pomoc?(…) Współpracując z rodzicami (…)wykazaliśmy, że można nauczyć rodziców tych samych umiejętności,  z których korzystają profesjonalni doradcy.”

Dr Thomas Gordon „Wychowanie bez porażek”

Przeczytaj również

Warsztaty

05-06.06.2023

Zakończyłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami.

Czytaj więcej
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Świdnicka Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

W dniach 23 i 24.stycznia 2023 r. rozpoczęłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami-mieszkańcami Świdnicy. 

Czytaj więcej
Grupa IV 2022 Warsztaty dla Rodziców i Wychowawców

05-06.12.2022

Zakończyłyśmy spotkania z dwiema grupami rodziców ze Świdnicy. Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za otwartość i gotowość na zmiany dotyczące budowania i pielęgnowania relacji dorosły-dziecko. Dziękujemy też za gotowość przyjmowania najnowszej wiedzy o rozwoju człowieka.

Czytaj więcej