Nr telefonu
+48 785 412 999

Aktualności

Rodzeństwo bez rywalizacji

30.05.2022

Zakończyłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami – cz. II Rodzeństwo bez rywalizacji. W trakcie warsztatów poruszane były też problemy dotyczące nastolatków.

W edycji zimowej (3.01.-11.03.22) odbyły się warsztaty dla dwóch grup rodziców z zakresu cz. I Budowanie relacji dorosły-dziecko. Z kolejnymi grupami rodziców - mieszkańców Świdnicy - rozpoczynamy zajęcia w Urzędzie Miasta 19 i 21.09.22, również z zakresu podstawowego cz. I Budowanie relacji dorosły-dziecko.

"W naszej kulturze tak dużo mówi się o odpowiedzialności rodziców za dzieci, że czasem całkowicie umyka dorosłym to, że nie mogą być odpowiedzialni za nic innego, niż za swoje zachowanie. Rodzice boją się oddania odpowiedzialności dzieciom. Paradoksalnie tym bardziej, im bardziej sami robili rzeczy, które teraz jako rodzice uważają za nierozsądnie i nieodpowiedzialne." - Agnieszka Stein, psycholog dziecięcy

Przeczytaj również

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Grupa || 2023

22-28.03.2023

Przybywa rodziców, którzy wspólnie z nami chcieli przepracować problemy związane z budowaniem relacji dorosły-dziecko. Zakończyłyśmy spotkania  z dwiema kolejnymi grupami Świdniczan w edycji zimowej.

Czytaj więcej
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Świdnicka Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

W dniach 23 i 24.stycznia 2023 r. rozpoczęłyśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami-mieszkańcami Świdnicy. 

Czytaj więcej
Grupa IV 2022 Warsztaty dla Rodziców i Wychowawców

05-06.12.2022

Zakończyłyśmy spotkania z dwiema grupami rodziców ze Świdnicy. Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za otwartość i gotowość na zmiany dotyczące budowania i pielęgnowania relacji dorosły-dziecko. Dziękujemy też za gotowość przyjmowania najnowszej wiedzy o rozwoju człowieka.

Czytaj więcej